Здоров’я чотирьох українських політв’язнів значно погіршилося, – Денісова

Здоров’я чотирьох українських політв’язнів значно погіршилося, – Денісова
Здоров’я чотирьох українських політв’язнів значно погіршилося, – Денісова

Здоров’я українських політв’язнів – Джеміля Гафарова, Сервета Газієва, Енвера Омерова та Асана Янікова, утримуваних в Росії за підозрою в участі в забороненій на території РФ релігійній організації “Хізб ут-Тахрір”, – погіршується. Об этом сообщает АНОНИМ ИНФО со ссылкой на СМИ.

Про це йдеться у пості уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової у Facebook.

“Згідно з уточненою інформацією, Джеміль Гафаров, який утримується в ФКУ СИЗО 5 ГУФСИН России по Ростовской области, знаходиться в преддіалізному стані та потребує термінової госпіталізації”, – йдеться у повідомленні.Â

“Сервет Газієв, що знаходиться в ФКУ СИЗО 1 ГУФСИН России по Ростовской области, має проблеми з кишківником та зубами. Він також потребує термінової госпіталізації”, – додає вона.

Також, за даними Денісової, мають проблеми зі здоров’ям, які потребують негайного хірургічного втручання, Енвер Омеров та Асан Яніков. Цих політв’язнів утримують у ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Республике Крым и г. Севастополю.

Омбудсмен додала, що звернулася до своєї колеги у РФ Тетяни Москалькової і просила провести повне медобстеження громадян України, за результатами якого надати відповідну допомогу.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/339118-zdorovja_chotirjoh_ukrajinsjkih_politvjazniv_znachno_pogirshilosja__denisova”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя