Франківський рибпатруль знищив три сотні знарядь браконьєрів

news-image: Франківський рибпатруль знищив три сотні знарядь браконьєрів
30 вересня 2019 року Івано-Франківський рибоохоронний патруль знищив 321 од. знарядь правопорушень: сітки, "екрани", "крошні-павуки", "коси-драчі", остроги та гумові надувні човни.

Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала кілька кілометрів, інформує рибпатруль.

Знищувалися знаряддя лову, вилучені у порушників та відповідно до актів безгосподарського майна протягом 2017-2018 років. Ліквідація здійснювалась шляхом приведення сіток, інших знарядь у непридатність для використання — рубанням та різанням. В подальшому такі речі будуть направлятися до спеціалізованого підприємства для утилізації.

"Сьогодні знищено лише ті знаряддя правопорушень, стосовно яких вже є рішення суддів. Значна кількість адмінсправ ще перебуває на розгляді в судах. Такі конфіскати будуть ліквідовуватись пізніше", — повідомив в.о. начальника Івано-Франківського рибоохоронного патруля Ігор Корсун.

У заході взяли участь представники Управління Держрибагентства у Івано-Франківській області, державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в області, Головного управління Державної фіскальної служби в області та фінансового управління Тисменицької райдержадміністрації. Об этом сообщает ulpravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/frankivskyy-rybpatrul-znyschyv-try-sotni-znaryad-brakoneriv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя