Психічно хворий рівнянин гуляє містом і чіпляється до дітей?(ФОТО)

Фото ілюстративне. Джерело — ОПОРА


Напередодні з’явилась інформація про інцидент, що стався у Рівному на вулиці Богоявленській: Об этом сообщает moshkow.in.ua со ссылкой на СМИ.


- Доброго дня. Прохання поширити інформацію! Вчора стався прикрий інцидент, ввечері мої діти гуляли у дворі по вулиці Богоявленська. До дочки (5 років) підійшов чоловік, подарував іграшку і запропонував показати ляльковий будиночок у себе вдома. На щастя старша донька побачила і забрала дитину. Побачивши мене, чоловік втік за гаражі.

Після розмови з дільничим я з’ясувала що ця особа проживає по вулиці Гагаріна, будинок 47. Психічно хворий, періодично перебуває на примусовому лікуванні в психічній лікарні. Особливих прикмет не має. Середнього зросту, лисий. Хочу попередити батьків бути пильними та не відпускати дітей без нагляду.Як повідомив речник обласного управління Нацполіції, про цю ситуацію правоохоронці знають:


- Цей факт ми зареєстрували. Нині цим займається ювенальна превенція. Цього чоловіка вдома немає, його нині розшукують, аби доставити до спеціального медичного закладу.Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4


Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/psyhichno_hvoryyrivnyanyn_gulyaie_mistom_i_chiplyaietsya_do_ditey_239989.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя